Tweede elftal CEC strikt oud prof als trainer

jun 13, 2023

EMMER COMPASCUUM – Vanwege het vertrek van de trainer was het 2e zaterdagteam van CEC op zoek naar een nieuwe oefenmeester. Al snel kwam oud profvoetballer Maurice Kampman in beeld. De inmiddels 27-jarige Kampman begon zijn voetballoopbaan bij FC Emmen, hij kwam via wat omzwervingen in Duitsland weer op Nederlandse bodem terecht.

 

De laatste jaren speelde de rechtsbenige centrale verdediger bij SVBO. Gekweld door aanhoudend blessureleed besloot hij om de voetbalschoenen aan de wilgen te hangen. Nu maakt Kampman bij de club uit Emmer Compascuum zijn trainersdebuut. Overigens is hij geen onbekende voor de club, de van oorsprong Ter Apeler was al veelvuldig te vinden op het sportpark aan de visvijver in Compas.

 

“Ik heb echt enorm veel zin om met deze jonge en gretige spelersgroep aan de gang te gaan. Ik hoop mijn ervaring op de jongens over te kunnen brengen”, aldus Maurice Kampman.