CEC en BoudsInn verstevigen band; CEC ook de komende jaren in Hummel kleding

Voetbalvereniging VV CEC > Nieuws > CEC en BoudsInn verstevigen band; CEC ook de komende jaren in Hummel kleding

Kledingcontract verlengd

EMMER COMPASCUUM –BoudsInn, vaste kledingleverancier én trouwe partner van voetbalclub CEC, is ook de komende jaren de trouwe bondgenoot voor de bekende Hummel sportkleding. Het contract is weer verlengd, hiermee wordt de hechte band tussen de sportwinkel uit het dorp en het voetbal nog verder verstevigd.

Namens CEC zette penningmeester Vanessa Broekmann haar handtekening onder het contract. “We zijn erg blij met dit nieuwe contract, BoudsInn is al jarenlang de vaste leverancier van de het kenmerkende Hummel Blauw-Wit van de roemruchte voetbalclub uit het dorp.”

Boudewijn Erbé, eigenaar van de sportwinkel, was ook zichtbaar in zijn nopjes met het nieuwe contract. “Met dit nieuwe contract spreekt CEC het vertrouwen uit in onze zaak, we zijn hier heel content mee. BoudsInn draagt de voetbalclub uit het dorp een zeer warm hart toe!”