Gevolgen nieuwe Coronamaatregelen per 14 oktober voor CEC

Voetbalvereniging VV CEC > Nieuws > Gevolgen nieuwe Coronamaatregelen per 14 oktober voor CEC

Alle competities 4 weken gestopt, jeugd mag wel trainen

Beste Leden,

Zoals velen van jullie inmiddels al weten zijn er vanaf 14 oktober strengere maatregelen van kracht. Wij sommen hieronder in het kort de gevolgen voor onze club op, kijk voor de volledige maatregelen op de website van de Rijksoverheid of het RIVM.

  • Alle competities in het voetbal liggen voor minimaal 4 weken stil
  • Senioren mogen niet trainen
  • Jeugd mag wel trainen
  • Kantine blijft gesloten
  • Kleedkamers mogen niet gebruikt worden, dus ook niet door de jeugd tijdens de trainingen
  • Ouders/bezoekers op het trainingsveld zijn niet toegestaan

Dit zijn, wederom, ingrijpende en verstrekkende maatregelen voor onze voetbalsport. Hoe vervelend ook, wij kunnen niet anders dan ons hieraan houden. Uiteraard hopen wij als voetbalclub dat we met het nemen van deze maatregelen op termijn weer op een “normale” manier kunnen genieten van de meest belangrijke bijzaak, het voetbal!

Uiteraard informeren wij jullie meteen als er wijzigingen zijn.

Bestuur vv CEC