CEC hervat trainingen voor jeugd tot en met 12 jaar

Voetbalvereniging VV CEC > Nieuws > CEC hervat trainingen voor jeugd tot en met 12 jaar

Er gelden speciale maatregelen

Met ingang van 6 mei worden de voetbaltrainingen voor de jeugd tot en met 12 jaar hervat, hier gelden wel speciale maatregelen en voorschriften voor. Er gelden speciale leeftijdsgroepen en trainingstijden/dagen. Hier kan niet van worden afgeweken. De trainingen zijn alleen toegankelijk voor leden van vv CEC en vinden plaats op de voetbalvelden bij de tennisbanen/visvijver.

Voor de jeugd tussen 12 en 18 jaar starten wij de trainingen (voorlopig) niet op, wij zijn van mening dat we de 1,5 meter afstand onvoldoende kunnen waarborgen voor deze groepen.

Wij verwachten van de ouders dat zij de maatregelen goed doornemen en zich hier ook aan houden, alleen dan kunnen wij veilig en volgens de richtlijnen van de overheid de trainingen hervatten.Tijdens de trainingen is er actief toezicht vanuit het bestuur en de jeugdcommissie, ook zal de gemeente Emmen controles uit gaan voeren of wij ons aan de regels houden.

Lees de maatregelen goed door, klik hier voor de maatregelen, trainingstijden en indelingen

 

Vriendelijke groet,

Jeugdcommissie en bestuur vv CEC