Geen competitie voetbal meer dit seizoen

Voetbalvereniging VV CEC > Nieuws > Geen competitie voetbal meer dit seizoen

KNVB beëindigt alle amateur competities

Beste leden en ouders/verzorgers van jeugdleden,

Vandaag heeft de KNVB bekend gemaakt dat de amateur competities dit seizoen niet meer hervat worden. Zie hier voor het complete bericht van de KNVB: https://www.knvb.nl/nieuws/amateurvoetbal/uitgelicht/59781/competities-amateurvoetbal-niet-hervat

Dit betekent dat je als lid (of je kind) niet meer in wedstrijdverband in actie komt dit seizoen, de trainingen zijn ook opgeschort, in ieder geval tot 28 april, maar waarschijnlijk ook voor de rest van dit seizoen. We zullen jullie hier nog nader over informeren.

Als bestuur zullen we ons moeten beraden over de exacte gevolgen van deze besluiten voor onze vereniging, vast staat dat wij zware tijden tegemoet gaan. We vragen jullie loyaliteit als leden richting onze club, we zijn de contributie inkomsten nu hard nodig omdat onze vaste lasten wel door blijven lopen. Kunnen we op jullie rekenen?

Tot slot, het meest belangrijke, laten we zorgen dat we deze ongekende crisis samen aanpakken en te boven komen. Let goed op elkaar en jezelf!

Met een sportieve groet,

Bestuur vv CEC