Update Corona maatregelen

Voetbalvereniging VV CEC > Nieuws > Update Corona maatregelen

Tot nader bericht alle activiteiten en wedstrijden afgelast

Beste Leden,

Zoals vandaag, maandag 23 maart, bekend is geworden mogen er tot 1 juni 2020 geen bijeenkomsten georganiseerd worden. Als gevolg hiervan liggen de voetbalcompetities mogelijk ook stil tot 1 juni, de KNVB zal binnenkort besluiten wat dit betekent voor de diverse wedstrijdprogramma’s.

Vanuit CEC zullen wij alle geplande activiteiten tot 1 juni in ieder geval afgelasten, denk hierbij aan de Familiedag en het Eiergooien. Of er ook niet getraind mag worden tot 1 juni is op dit moment nog niet helemaal duidelijk, in ieder geval liggen de trainingen tot 6 april nog helemaal stil. Wij wachten de berichtgeving hierover vanuit de KNVB ook even af.

Zodra er meer te melden is dan zullen we jullie verder informeren. Het bestuur zal zich binnenkort (op Corona-veilige wijze) beraden over de impact van deze maatregelen op onze vereniging.

Tot slot het allerbelangrijkste: Zorg goed voor elkaar en jezelf!

Vriendelijke groet,

 

Bestuur vv CEC