PARKEREN

Parkeerplaatsen

Beste leden,
Tijdens de trainings en wedstrijddagen wordt er vaak geparkeerd in de berm van de Kijlweg die langs de trainingsvelden loopt richting de grote parkeerplaats bij het zwembad.
We willen benadrukken dat de grote parkeerplaats bij het zwembad de officiele parkeerplaats van het sportpark is.
Helaas gebeurt het nogal eens dat er ballen op de auto’s belanden die in de berm geparkeerd staan. Als bestuur hebben we besloten dat we geen aansprakelijk aanvaarden voor eventuele schade die ontstaat. Onze verzekeraar brengt ons inmiddels een behoorlijk eigen risico in rekening dat is erg zonde van het geld dat we anders ook aan de voetbalsport kunnen uitgeven
Mocht je dus parkeren in de berm langs de trainingsvelden dan doe je dat geheel voor je eigen risico.

Bestuur vv CEC