CEC nieuws

Voetbalvereniging VV CEC > Nieuws > CEC nieuws

 

Uitstel nieuw sportpark

Nieuw sportpark CEC voorlopig in de ijskast
afgelopen week heeft de gemeente Emmen bekend gemaakt dat vanwege de financiele situatie de vernieuwing van het sportpark in 2019 niet door kan gaan. Volgens wedhouder Rene van der Weide wordt in de loop van dit jaar bekend of in 2020 het sportpark in Emmer-Compascuum wel vernieuwd kan worden. “Het is uitstel, maar zeker geen afstel. Ik vind het zelf ook erg vervelend voor CEC”, aldus Rene van der Weide.

voorzitter van CEC, Rene Wijnands, is erg teleurgesteld over dit besluit. “Dit is erg jammer, we hadden al mooie plannen gemaakt voor het nieuwe sportpark. Ook hebben we de afgelopen jaren een aantal investeringen op hold gezet, mede op advies van de gemeente Emmen. Deze investeringen zullen we nu wel uit moeten gaan voeren, hiervoor moeten we onze reserves aan gaan spreken, en die hadden we nou net voor de vernieuwing willen gebruiken. We gaan zo snel mogelijk met de wethouder in gesprek over hoe nu verder. Positief is wel dat er geen sprake is van afstel, we gaan daarom vol goede moed verder met de ontwikkeling van onze plannen